Axa Sigorta Kasko Hesaplama

Kasko Değeri Hesaplama

 Axa sigorta dünyanın en büyük sigorta grupları arasında yer almakta ve dünyanın birçok yerinde acentesi bulunmaktadır. Avrupa, Asya Pasifik, Amerika, Afrika, Orta Doğu olmak üzere 5 farklı kıtada ve  68 ülkede hizmet vermektedir. Çok güvenilir ve köklü bir yapıya sahip olan axa sigorta ev, araç, sağlık, hayat, emeklilik, iş yeri, seyahat gibi konularda hayatınızı güvence altına almaktadır. Axa sigorta kasko hizmeti ile araçlarınız güven altına alınmaktadır. Aracınızı axa sigorta kasko hesaplama hizmetine gönül rahatlığı ile emanet edebilirsiniz.

Axa sigorta kasko hesaplama hizmeti verilmeden önce bir kasko bedeli hesaplanmaktadır. Bu axa sigorta kasko bedeli hesaplanırken öncelikle araç sahibi kendi ihtiyaçları doğrultusunda bir kasko çeşidi seçmektedir. Axa sigorta kasko; mavi kasko sigorta, lacivert kasko sigorta, parola kasko sigorta, artı trafik sigortası, yatım paket sigortası şeklinde kasko seçeneklerini sınıflandırmıştır. Araç sahipleri acente yetkilileri aracılığıyla veyahut axa sigorta internet sitesinden yararlanarak kasko çeşitlerini inceleyebilmekte ve kendileri için uygun kasko çeşidini belirlemektedir. Araç sahibi seçtiği kasko çeşidi ile poliçe teminatlarını belirlemiş olmaktadır. Kasko paketinde yer alan ana teminatlara ek olarak seçilen her teminat kasko bedelini yükseltmektedir. Ancak araç sahipleri kusursuz bir kasko hizmeti almaktadır.

 Axa sigorta kasko hesaplama yapılırken kasko çeşidi belirlendikten sonra aracın tipine, modeline, markasına, iline ve hasar geçmişine bakılarak kasko bedeli belirlenmektedir. Her aracın bu özellikleri değişiklik gösterdiği için kasko hesaplama bedelleri de farklı olmaktadır. Axa sigorta kasko hesaplama yaptırmak isteyen araç sahipleri evlerine en yakın acenteye internet üzerinden ulaşabilmektedir. Aynı zamanda kasko hesaplamayı internet üzerinden de araç bilgilerini girerek yaptırabilmektedir. Ancak bir acenteye giderek en ayrıntılı ve cazip tekliflerin sunulması araç sahipleri tarafından genellikle daha çok tercih edilmektedir. Axa sigorta kasko ile bir yıl boyunca aracınıza güvenle binebilir, aracınızın başına gelebilecek her türlü tehlike durumunu güvence altına alabilirsiniz. Axe acente kasko hesaplama hizmetleri siz değerli araç sahiplerini axe sigorta acentelerine beklemektedir. 


Kasko Fiyatları Firma Türkiye 2021 Trafik Sigortası Fiyatları