Sompo Japan Kasko Hesaplama

Kasko Değeri Hesaplama

Sompo Japan Sigorta Kasko Hesaplama

Sompo japan sigorta sağlık, seyahat, konut, trafik, işyeri sigorta imkanları sağladığı gibi kasko sigorta imkanı da sunmaktadır. Sompo japan sigorta kasko hesaplama hizmeti ile araç sahiplerine güvenilir bir kasko hizmeti  sunmaktadır. Araçta meydana gelen hasarlar kasko poliçesinde yer alan teminatlar kapsamında ise sompo japan sigorta kasko hasarı karşılamaktadır. Aracın başına ileride gelebilecek çok büyük ve maliyetli hasarlar sompo japan sigorta kasko ile zararsız bir şekilde atlatılabilir. Maddi açıdan araç sahiplerine herhangi bir ceza olmamakta, tüm maddi hasarı kasko şirketi üstlenmektedir.

 Sompo japan sigorta kasko hesaplama aracınız için geniş teminat imkanları sunmaktadır. Çarpma, çalınma, yanma, terörden dolaylı aracınızın başına gelme ihtimali olan hasarlar, doğal afet, araç içerisinde kaza sonucu bir kişiye zarar gelmesi, anahtar kaybı gibi konularda sompo japan sigorta kasko teminat vermektedir. Ancak bu teminatlar araç sahibi tarafından belirlenmektedir. Her aracın poliçesi farklılık göstermektedir. Sompo japan sigorta kasko hesaplama yapılırken müşterinin belirttiği teminat ve limitler dikkate alınmaktadır. Bu sebeple her kişiye özel poliçe yapılmakta ve kasko bedeli araçtan araca değişiklik göstermektedir. Aynı zamanda kaskolu olduğu yıl içerisinde hasar almayan araçlar bir sonraki yıl kasko sigortası yaptırırken hasarsızlık indirimi diye adlandırılan bir indirim hakkı kazanmaktadır. Sompo japan sigorta kasko hesaplama yapılırken bu indirim aracın kasko bedelinden düşülmekte böylece araç sahibine cazip bir teklif sunulmaktadır.

 

Sompo japan sigorta kasko hesaplamada dönem dönem kampanyalar olmakta ve araç sahiplerinin bunları takip etmesi önerilmektedir. Sompo japan sigorta kasko süresi bir yıl olması sebebiyle araç sahibi yılda bir tercih yapmakta ve o yıl içerisinde bunu değiştirememektedir. Bu sebeple araç sahipleri kendileri için en uygun fiyatlı ve güvenilir kasko şirketini tercih etmelidir. Hasarsızlık indirimi ve kampanyalardan yararlanmalıdır. Kasko sigortası ek bir yurt dışı teminatı konmadığı sürece Türkiye sınırları içerisinde geçerlidir. Poliçeye ek teminat koymak sompo japan sigorta  kasko hesaplama bedelini artırmaktadır. Ancak cazip kasko fırsatları ile sompo japan sigorta yaptırabilirsiniz. Sizleri de en yakın sompo japan sigorta kasko hesaplama acentelerine bekliyoruz. 


Kasko Fiyatları Firma Türkiye 2021 Trafik Sigortası Fiyatları